VAKC

Piligriminė kelionė tikybos mokytojams ir katechetams į Krokuvą, Czerną ir Kalwaria Zebrzydowska 2019 m. liepos 2-4 dienomis (aplankant vietas, kur gyveno ir yra palaidoti pal. Mykolas Giedraitis ir šv. Rapolas Kalinauskas). VIETŲ NEBĖRA! 🗓

PROGRAMA

Liepos 2 d.

19 val. išvykstame iš Vilniaus nuo Aušros Vartų. Naktinė kelionė per Lenkiją.

Liepos 3 d.

Ryte atvykstame į Krokuvą, aplankome šv. Jono Pauliaus II šventovę. Po maldos leidžiamės link Dievo Gailestingumo šventovės ir vietos, kur saugomos šv. Faustinos Kovalskos relikvijos. Vėliau tramvajumi keliaujame į Krokuvos senamiestyje esančią šv. Morkaus bažnyčią, prie kurios gyveno, dirbo ir yra palaidotas pal. Mykolas Giedraitis. Šventovės klebonas pristatys palaimintojo gyvenimo istoriją, aprodys bažnyčią. Švęsime šventąsias Mišias prie palaimintojo Mykolo kapo. Po šv. Mišių – susitikimas su broliais-riteriais Tamplieriais, kurie papasakos apie savo ordiną ir jo veiklą Lenkijoje.

Po maldos mus pasitiks gidė, kuri aprodys Krokuvos miestą ir svarbiausias jo vietas: Vavelio pilį, Krokuvos katedrą, Turgaus aikštę, Kazimiero žydų kvartalą, Krokuvos sinagogą ir kitas svarbias vietas.

Po ekskursijos keliaujame į Kalwaria Zebrzydowska. Vakarienė. Vakare bus galimybė asmeniškai aplankyti Kalvarijos šventovę ir dalyvauti vakaro maldoje prie stebuklingo Švč. Mergelės Marijos paveikslo. Nakvojame vienuolyno piligrimų namuose po kelis asmenis kambaryje.

Liepos 4 d.

6.00 val. šv. Mišios ir stebuklingo Švč. Mergelės Marijos paveikslo atidengimas.

7.00 val. pusryčiai.

7.50 val. kelionė iš Kalvarijos link Czerna.

9.00 – 11.00 val. apsilankymas Czernos karmelitų vienuolyne.

Czernos vienuolyne gyveno, dirbo ir yra palaidotas šv. Rapolas Kalinauskas. Aplankysime šventovę su stebuklingu Švč. Mergelės Marijos paveikslu. Melsimės prie šv. Rapolo Kalinausko sarkofago, aplankysime Karmelitų muziejų ir misijoms skirtą ekspoziciją.

Po karmelitų vienuolyno aplankymo – kelionė į Lietuvą. Vilnių pasieksime apie vidurnaktį.

Kelionės kaina: 40 eurų asmeniui (likusią dalį – 50 eurų – dengia VAKC).

Į kelionę įskaičiuota: kelionė autobusu, 1 nakvynė, 1 vakarienė, 1 pusryčiai, visos ekskursijos ir įėjimo bilietai į lankytinas vietas, gido paslaugos, kelionės organizavimas, parkingo mokesčiai.

Registracija: Norinčius vykti į šią piligriminę kelionę kviečiame atvykus į VAKC sumokėti kelionės mokestį iš anksto (ne vėliau kaip iki 2019 m. gegužės 15 d.) ir pristatyti savo asmens dokumento kopiją.

Svarbu:

Kelionės metu būtina turėti:

  1. asmens tapatybės kortelę arba pasą,
  2. ligonių kasų išduotą Europos asmens draudimo kortelę arba paprastą draudimą kelionei.

Dėl smulkesnės informacijos galima kreiptis į VAKC.

from to
ical Google outlook Naujienos/Aktualijos RENGINIAI