Katechetikos Centras

2021 m. gegužės 7 d. vyko penktasis šalies 1-5 klasių mokinių krikščioniškosios muzikos festivalis – konkursas „Meilės giesmės“

„Meilės giesmės“ – jau tradicija tapęs renginys, kuris kiekvienais metais sukviečia gausų būrį muzikuojančių vaikų į Vilniaus Maironio progimnaziją. Šiais metais festivalis – konkursas „Meilės giesmės“ buvo neįprastas, nes vyko virtualiai. Sulaukta net 28 dalyvių. Džiugu, kad virtualus renginys suteikė galimybę pasirodyti dalyviams iš visos Lietuvos. Dalyvavo kolektyvai iš Vilniaus miesto ir rajono, Šiaulių, Prienų, Kybartų, Rokiškio, Švenčionėlių, Vilkaviškio, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Druskininkų, Trakų. Džiugu, kad dalyvavo mokiniai ne tik iš bendrojo lavinimo, bet ir muzikos bei meno mokyklų.

Gegužės 7 dieną į virtualų posėdį jungėsi „Meilės giesmių“ organizatoriai ir vertinimo komisija. Renginį organizavo Vilniaus Maironio progimnazija bendradarbiaudama su Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centru. 

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus Maironio progimnazijos tikybos ir pradinių klasių mokytojai Gražinai Pirmaitienei, muzikos mokytojai Jurgitai Turlienei, dailės mokytojai Kristinai Savičiūtei ir direktoriaus pavaduotojai Marytei Jonuskienei už konkurso organizavimą ir bendradarbiavimą. 

Dėkojame komisijos pirmininkui – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentui, muzikos mokyklos „Lyra“ dainavimo mokytojui ekspertui Rolandui Aidukui, kuris jau penktą kartą vertino nuostabius mokinių pasirodymus. 

 Komisija, išklausiusi visus pasirodymus, visiems kolektyvams skyrė nominacijas. Jų būta pačių įvairiausių: už atlikimo profesionalumą, už krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą, už įdomiausią interpretaciją, už nuoširdų šeimyninį muzikavimą ir kt.

Dalinamės filmuku, kuriame galima išvysti kiekvieno pasirodymo fragmentą (po kelias sekundes). Ir labai lauksime visų sugrįžtant po metų, jau šeštose „Meilės giesmėse“.