Katechetikos Centras

2020-10-26 d. vyko 6 val. kvalifikacinis seminaras „Viešasis kalbėjimas ir įtaigus bendravimas. Efektyvi prezentacija“ nuotoliniu būdu (lietuvių k.). 🗓

Dalyvavo 63 tikybos mokytojai.

***

40 val. kvalifikacinė programa (į kurią įeina šis seminaras) ,,Efektyvios šiuolaikinės tikybos pamokos planavimas ir organizavimas“ akredituota VŠĮ Trakų švietimo centro 2020-07-14 nr.ID307385.

***

Seminaro metu:

  • išmoksite sudaryti efektyvios prezentacijos turinį;
  • žinosite, kaip užfiksuoti turinį, kad kuo mažiau žiūrėtumėte į konspektą ir tuo palaikydami gerą kontaktą su auditorija;
  • sužinosite apie metodus, kurie leis Jūsų klausytojams įsiminti svarbiausius prezentacijos akcentus;
  • visus pratimus galėsite atlikti panaudodami savo prezentacijų turinį. Tai leis Jums iš karto po mokymų panaudoti  išmoktus dalykus praktikoje.

Lektorius: Valdemar Chmielevski.

Tarptautinio Retorikos ir oratoriaus meistriškumo universiteto vyresnysis treneris-licenciatas. Viešojo kalbėjimo mokymus veda nuo 2008 metų.

Trukmė 6 val.

Dienotvarkė:

9.00 – 9.15 – dalyvių  jungimasis į Zoom platformą.

9.15–11.15 – I užsiėmimas   

11.15–11.30– kavos pertrauka;

11.30–13.00 – II užsiėmimas   

13.00–13.45 – pietų pertrauka; 

13.45–14.45 – III užsiėmimas  

14.45-15.15 Klausimai – atsakymai. Refleksija

Kaina: dalyvio mokestis 10 eurų.

(Pilna kaina 14 eurų, dalį seminaro kainos dengia VAKC)

Suderinkite su švietimo įstaiga dėl apmokėjimo. Apmokėjimas ir sąskaitų faktūrų išrašymas vyksta per VŠĮ Trakų švietimo centrą. Sąskaitos faktūros dalyviams bus išsiųstos po seminaro el. pašto adresu, kurį nurodėte registracijos metu.

Seminaras vyko Zoom platformoje. Jei nenaudojote platformos Zoom, pirmą kartą paspaudus nuorodą vyks trumpa instaliacija.

Pradžia: 9.00-9.15 val. dalyvių pajungimas į Zoom platformą ir registracija (prašome užsivadinti savo vardais, pavardėm, o ne pvz. ,,Lenovo PC“ ir kt.)

Dalyvavimo seminare sąlygos.

  • Dalyviai jungiasi su kameromis

Tai nėra būdas kontroliuoti auditorijos ar ką jus veikiate. Seminaro metu lektorius nori pamatyti ir įvertinti iš kur mokytojai veda pamokas; gausite grįžtamąjį ryšį su patarimais, kaip paruošti savo aplinką pamokoms.

  • Dalyvaujame su išjungtais mikrofonais  

Ko gero visi dalyvavome mokymuose ar seminaruose, kur vieno ar kelių dalyvių nuolat rėkia gyvūnėliai ar kalbasi šeimos nariai.

  • Seminaro metu bus galimybė užduoti klausimus lektoriui.

Tai galima padaryti paskaitų metu raštu Arba paskaitų pabaigoje gyvai įjungę savo mikrofoną

Scheduled RENGINIAI RENGINIAI-ivyke