Katechetikos Centras

Birželio 19 d. kviečiame į tarptautnę konferenciją „Gailestingumo apaštalai“. REGISTRACIJA BAIGTA. 🗓

Kviečiame jus birželio 19 d. dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Gailestingumo apaštalai“. 

Konferencija skirta tikybos mokytojams ir katechetams.

Renginys vyks – lietuvių ir lenkų kalbomis nuotoliniu būdu.

Užsiregistravę tikybos mokytojai ir katechetai gaus dalyvavimo tarptautinejė mokslinėje konferencijoje ,,Gailestingumo apaštalai “ pažymėjimą. 

Renginys nemokamas.

Konferencijoje bus kalbama apie gailestingumo apaštalus, kurių gyvenimas sėjasi su Vilniumi. Dievas juos pasirinko, kad skelbtų tiesą apie Jo Gailestingumą: šv. Faustiną Kovalską (1905-1938)  ir jos dvasios tėvą pal. kun. M. Sopočką (1888–1975).  Ses. Helena Majevska (1902–1967), kuri irgi prisidėjo prie Dievo Gailestingumo žinios skelbimo, daug metų buvo šių žmonių šešėlyje. Tik pastaraisiais metais, kai jos dvasiniai užrašai buvo paskelbti, suvokėme, kad jos asmenybė labai svarbi šioje misijoje.

Visus Dievo Gailestingumo apaštalus jungia ne tik laikas bet ir vieta. Vilnius – ypatingas miestas, kur Dievas savo malonėje apreiškia žinią, skirtą visam pasauliui. Renginio metu virtualiai aplankysime svarbiausias vietas, susijusias su Dievo Gailestingumo žinia. Patirsime tikrą nuotolinę piligrimystę. Šv. Mišių transliacija vyks iš Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovės. Konferencijos dalyvių intencijomis melsimės Dievo Gailestingumo vainikėlį Gailestingojo Jėzaus seserų koplyčioje (vietoje, kur buvo nutapytas pirmasis Gailestingojo Jėzaus paveikslas). Keliausime virtualiai po Vilnių „Ses. H. Majevskos pėdomis“.  Šv. Faustinos namelyje klausysime  muzikinius kūrinius skirtus Dievo Gailestingumo garbei.

Scheduled ical Google outlook Naujienos/Aktualijos RENGINIAI