Katechetikos Centras

2022 m. gegužės 13 d. vyko šeštojo šalies 1-5 klasių mokinių krikščioniškosios muzikos festivalio – konkurso „Meilės giesmės“ darbų vertinimas 🗓

„Meilės giesmės“ – jau tradicija tapęs renginys, kurį jau šeštuosius metus organizuoja Vilniaus arkivyskupijos  katechetikos centras bendradarbiaudamas su Vilniaus Maironio progimnazija.

Antrą kartą dėl pendeminės situacijos Lietuvoje  festivalis – konkursas „Meilės giesmės“  vyko virtualiai. Sulaukta net 48 dalyvių darbų. Džiugu, kad virtualus renginys suteikė galimybę pasirodyti dalyviams iš visos Lietuvos. Dalyvavo kolektyvai iš Vilniaus ir Kauno arkivyskupijų, Vilkaviškio, Kaišiadorių, Šiaulių, Telšių ir Panevėžio vyskupijų. Džiugu, kad dalyvavo mokiniai ne tik iš bendrojo lavinimo, bet ir muzikos, meno bei sakralinės muzikos mokyklų.

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus Maironio progimnazijos  muzikos mokytojai Jurgitai Turlienei už konkurso organizavimą ir bendradarbiavimą. 

 Komisija, išklausiusi visus pasirodymus, visiems kolektyvams skyrė nominacijas. Jų būta pačių įvairiausių: už atlikimo profesionalumą, už krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą, už įdomiausią interpretaciją, už nuoširdų šeimyninį muzikavimą ir kt.

Dalinamės filmuku, kuriame galima išvysti visus pasirodymus  https://youtu.be/DuRoG-8nBps

Scheduled RENGINIAI RENGINIAI-ivyke