Katechetikos Centras

2021 m. spalio 28 d. 16.30 val. kviečiame dalyvauti susitikime „Nori sudominti –dirbk išradingiau. Platformos Nearpod taikymas tikybos pamokose“ (lietuvių k.) 🗓

2021 m. spalio 28 d. 16.30 val. vyks susitikimas ,,Nori sudominti – dirbk išradingiau. Platformos Nearpod taikymas tikybos pamokose“ (lietuvių k.).

Nuotolinis praktinis susitikimas skirtas katalikų tikybos mokytojams.
Lektorė: tikybos vyresnioji mokytoja Kristina Grelecka
Trukmė: 16.30-18.00 val.
Nearpod mokymo(si) aplinka
„Nearpod“ yra platforma, leidžianti mokytojams lengvai kurti, atsisiųsti ir vesti interaktyvias pamokas visuose mokinių įrenginiuose, įskaitant „Chromebooks iPads“ „iPhone“ ir „Android“ įrenginius, kurie veikia bet kurioje operacinėje sistemoje ar naršyklėje. „Nearpod“ yra sklandžiai integruojama į Google Classroom, Mocrosoft Teams ir Schoology platformas. Mokytojai gali lengvai įkelti turimas „PowerPoint PDF“ „Google“ skaidrės, pridedant interaktyvių, 3D elementų, internetinių nuorodų ar vaizdo įrašų fragmentų. Galima kurti viktorinas, apklausas, vaizdo įrašus, vaizdus, piešimo lentas, žiniatinklio turinį ir pan.„Nearpod“ teikia daugybę iš anksto parengtų, mokamų ir nemokamų interaktyvių pamokų, kurias rengia dalyko ekspertai. Ši aplinka pravers mokytojams vedant nuotolines ir hibridines pamokas.

Seminaras nemokamas 

Registracija ČIA

Scheduled ical Google outlook Naujienos/Aktualijos RENGINIAI